Sadba hub, lesní hřiby, lesní houby, směs hub, pýchavka obrovská, hlíva ústřičná, bedla vysoká, reishi, lesklokorka leslá, shii-také, sii take, žampion, trsnatec lupenitý, mai také, jidášovo ucho, korálovec ježatý, penízovka sametonohá, šupinovka nameko, výsadba hub, pěstování hub, výroba hub, prodej hub, prodej sadeb, přírodna, sadba-hub, spolupráce, akce, akční cena, 2+1

Jak uchovávat sadbu

Zasílám vždy čerstvou sadbu hub. Dělám to proto, aby Vám vydržela co nejdéle a nemusíte spěchat na výsadbu.

1) Jakmile obdržíte informační e-mail, že Vaše objednávka byla vyřízena, v ten moment byla zásilka předána přepravci a je na cestě k Vám. Je dobré hlídat českou poštou a vyčkávat na zásilku. Zásilka je doručena zpravidla druhý den po obdržení informace o odeslání. Pokud Vám zásilku nedoručí, neotálejte a zajděte na pobočku doručovací pošty a zeptejte se, zda nemají zásilku uloženou k vyzvednutí.
Všechny zásilky na cestě sleduji, a jestliže ji nedoručí a uloží na poště, ihned Vám posílám tuto informaci emailem.
2) Zásilku doma rozbalte, zkontrolujte její obsah, zda souhlasí s objednávkou, pohledem zkontrolujte barvu sadby (neměla by být zelená), sadba voní po houbách, některá až do nakvašenosti.
Sáčky se sadbou vložte do lednice. Takto uchované vydrží až 4 měsíce. Vlivem nízké teploty se růst podhoubí zastaví a nepodléhá zkáze.
3) Před výsadbou vytáhněte sadbu z lednice na několik hodin do pokojové teploty. Při 21°C se podhoubí v sáčku oživí a postupně roste. Takto připravenou sadbu můžete aplikovat dle přibaleného návodu.

Copyright © 2019 Sadba-hub.cz

Máte-li zájem o obchodní spolupráci (nákup/prodej) sadby lesních hub, kontaktujte mě - zde

www.prirodna.cz | www.sadba-hub.cz | Mapa stránek | Všeobecné obchodní podmínky | Zásady zpracování a ochrany osobních údajů