Sadba hub, lesní hřiby, lesní houby, směs hub, pýchavka obrovská, hlíva ústřičná, bedla vysoká, reishi, lesklokorka leslá, shii-také, sii take, žampion, trsnatec lupenitý, mai také, jidášovo ucho, korálovec ježatý, penízovka sametonohá, šupinovka nameko, výsadba hub, pěstování hub, výroba hub, prodej hub, prodej sadeb, přírodna, sadba-hub, spolupráce, akce, akční cena, 2+1

Sadba hlívy ústričné

Hlíva ústřičná
hliva_1

99 Kč

Počet kusů: minus plus

Tuto houbu můžete pěstovat v interiéru (doma v bytě) nebo exteriéru na zahrádce či na balkóně. Tento chutný dar nám přináší velice příznivé účinky na lidské tělo. Zvyšuje odolnost proti infekcím, zánětlivým onemocněním, virovým, bakteriálním, a plísňovým chorobám, hemeroidům, ekzémům a při léčení popálenin, aj.
Proč tedy nevyužít této nabídky a mít tak po ruce vždy BIO čerstvou zdravou a hlavně doma vypěstovanou houbu?

Kdy se vysazuje?: Do exteriéru se vysazuje po odeznění posledních mrazíků od počátku měsíce březen/duben až do příchodu zimy,
tedy do listopadu. V interiéru pěstujeme celoročně a to na balíčku slámy.

Kdy mohu očekávat první sklizeň?:
A) Na balíku slámy - plodí obvykle za 5-7 týdnů v několika sklizňových vlnách (až 5x).
B) Na pařezu - první plodnice se objeví zhruba za půl roku (záleží na tvrdosti). Provedete-li aplikaci již z jara, můžete se v létě těšit první sklizně a následně pravidelně každý rok.

Jakým způsobem sadbu uchovávat: Nejlépe v lednici. Při těchto podmínkách vydrží 2 - 4 měsíce.

Co obdržím (obsah zásilky)?: Obdržíte jedno balení sáčku o hmotnosti 10g se sadbou hlívy ústřičné v podobě naočkovaného obilí.

Jak poznám, že je sadba živá?: Naočkované obilí hlívy ústřičné má přirozenou hnědou barvu s bílým povlakem připomínající chmýří či plíseň, mohou se objevit i žluté skvrny, což není na závadu, ale je to signál k neodkladné výsadbě. Voní po houbách, až do nakvašenosti. Zelená barva znamená, že je kultura podhoubí zkažená či napadená plísní.

Hlíva ústřičná1. způsob - Hlíva pěstovaná na špalku
NÁVOD ZDE
Hlíva ústřičná2. způsob - Hlíva pěstovaná na balíku slámy
NÁVOD ZDE

Copyright © 2021 Sadba-hub.cz

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte nás - zde

www.prirodna.cz | www.sadba-hub.cz | Mapa stránek | Stanovy | Zásady zpracování a ochrany osobních údajů