Sadba hub, lesní hřiby, lesní houby, směs hub, pýchavka obrovská, hlíva ústřičná, bedla vysoká, reishi, lesklokorka leslá, shii-také, sii take, žampion, trsnatec lupenitý, mai také, jidášovo ucho, korálovec ježatý, penízovka sametonohá, šupinovka nameko, výsadba hub, pěstování hub, výroba hub, prodej hub, prodej sadeb, přírodna, sadba-hub, spolupráce, akce, akční cena, 2+1, semena hub, podhoubí, mycelium
Od 2.8. do 28.8. máme dovolenou. Sadbu hub můžete poptávat, ale bude vám odeslána 29.8. Na e-mailové dotazy budeme reagovat. Děkujeme za pochopení.

Informace o spolku a členství

Sadbu hub poskytujeme členům našeho spolku. Máte-li o sadbu hub zájem, stačí si vybrat do balíčku, jaké druhy chcete, a vyplnit osobní údaje (ty slouží k doručení balíčku a přihlášení ke členství).
Pokud nechcete být členem spolku nebo chcete nakoupit na firmu, uveďte to do poznámky v košíku.

Odesláním přihlášky žádáte o přijetí do spolku Přírodna, z.s. Po přijetí přihlášky, jejím odsouhlasením předsedou a uhrazením členského poplatku se stanete registrovaným členem spolku.
Následně Vám bude doručen prostřednictvím české pošty balíček s Vámi vybranou sadbou hub.
Účast na akcích a členské schůzi je dobrovolná.

Výhody registrovaného členství:
-Členství na jeden rok
-Zvýhodněná cena za další balíčky sadby hub
-Bezplatná konzultace ohledně výsadby a pěstování hub, nadstandardní rady a tipy
-Bezplatná konzultace ekonomicky přijatelného stavitelství
-Možnost návštěvy NEAR infra sauny
-Předání zkušeností s výstavbou nízkonákladové dřevostavby, chovem užitkových zvířat, výchovou pejsků typu bull, pěstováním plodin na neúrodné půdě, a mnoho dalšího
-Účast na akcích spolku zdarma nebo za zvýhodněnou cenu vstupného

Účel spolku je:
-Podpora, aplikace, výzkum a zvyšování povědomí o přírodním stavitelství a zdraví prospěšnému bydlení.
-Podpora a propagace způsobů pěstování léčivých hub v domácích podmínkách, poskytování informací a materiálů členům a zájemcům o vlastní pěstování hub.
-Společensky užitečnou činností přispívat ke zlepšování a rozvoji kvality života, k hlubšímu poznání vztahu s přírodou a podporou vzdělávání, a to zejména prostřednictvím kulturních, vzdělávacích a zábavných akcí, přednášek, seminářů, kurzů, konferencí, workshopů a pobytů

Zabýváme se:
-Budováním a podporou malých mobilních a dočasných, ekologicky a ekonomicky dosažitelných staveb z přírodních materiálů, s ohledem na zachování půdy.
-Pořádáním terapií a pobytů v přírodě (zahradních terapií).
-Pořádáním a propagací zdraví podporujících pobytů v infra suně - NEAR , poskyování teoretických a praktických informací, zkušeností.
-Podporou a propagací způsobů pěstování léčivých hub v domácích podmínkách, dodáváním, poskytováním informací a materiálu zájemcům o vlastní pěstování hub.

Peníze od vás:
Peníze od Vás (členský příspěvek, dobrovolný příspěvek, dar) použijeme na uhrazení nákladů doručení zásilky s balíčkem hub k Vám (poštovné, balné, dopravné), na výrobu sadby hub, a na další aktivity spolku a jeho rozšiřování tak, aby vytvářel hodnotu pro veřejnost. Poskytujeme také dary potřebným (útulky, jedinci v těžké životní situaci, atp.)

Stanovy spolku (.pdf)
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů
Informace o cookies a jejich nastavení

Copyright © 2022 Sadba-hub.cz

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte nás - zde

www.prirodna.cz | www.sadba-hub.cz | Mapa stránek | Stanovy | Obchodní podmínky | Zásady zpracování a ochrany osobních údajů | Cookies | Kontakt | Doprava a platba | Vrácení zboží | Reklamace